ota yhteys - oli kyse lähdevesiautomaateista tai vaikka päivän tarjouksista

Piccolo Logistics Oy
Petri Kuivamäki
Puh. 0500 555 685
petri.kuivamaki@piccolo.fi

Konttorilinja Oy
Antti Nurmi
Puh. 040 501 5661
antti.nurmi@konttorilinja.fi

Konttorilinja Oy
Jukka Nurmi
Puh. 044 542 5685 

jukka.nurmi@konttorilinja.fi

 

Hämeen Konttoritekniikka Oy

Jarmo Hiittu

Puh. 050 5461 365

jarmo.hiittu@hameenkt.fi

Lappeenrannan Konttorikone Oy

Asko Virsunen

Puh. 010 422 4401

asko.virsunen@lapkone.fi

Tuotetalo Oy

Toni Torkkel

Puh. 045 160 4499

toni.torkkel@springservice.fi

Toimistotukku Talka Oy

Sakari Vehkala

Puh. 0400 714 640

sakari.vehkala@talka.com

Rauman Konttoripalvelu Oy

OP Viljanen

Puh. 050 593 4011

op.viljanen@raumankonttoripalvelu.fi

Rauman Konttoripalvelu Oy

Miia Heinonen

Puh. 040 586 5838

miia.heinonen@raumankonttoripalvelu.fi

Jaakkorinki Oy

Sami Luomaranta

Puh. 044 730 0500

jaakkorinki@hotmail.com

Operatiivinen johtaja
Panu Koivumäki
Puh. 040 568 7021
panu.koivumaki@springservice.fi

Toimitusjohtaja

Mika Krieger

Puh. +49 174 934 6648

mika.krieger@springservice.fi

Asiakaspalvelu

Sari Laitinen

Puh. 044 240 2161

asiakaspalvelu@springservice.fi

Turun ja Salon talousalueet:
Tuotetalo Oy
Toni Torkkel
Puh. 045 160 4499
toni.torkkel@springservice.fi

Oulu, Raahe:

Piccolo Logistics Oy

Petri Kuivamäki

Puh. 0500 555685

petri.kuivamaki@piccolo.fi

Vaasa, Kokkola, Pietarsaari, Seinäjoki:
Piccolo Logistics Oy

Petri Kuivamäki

Puh. 0500 555685

petri.kuivamaki@piccolo.fi

Porin talousalue, Kankaanpää, Huittinen:
Konttorilinja Oy
Antti Nurmi
Puh. 040 501 5661
antti.nurmi@konttorilinja.fi

Rauma:

Rauman Konttoripalvelu Oy

OP Viljanen

Puh. 02 8378 7800 tai

050 593 4011

op.viljanen@raumankonttoripalvelu.fi

Pirkanmaa, Tampere:
Jaakkorinki Oy
Sami Luomaranta

Puh. 044 730 0500

jaakkorinki@hotmail.com

Hämeenlinna, Riihimäki, Hyvinkää:
Hämeen Konttoritekniikka Oy
Jarmo Hiittu
Puh. 050 5461 365
jarmo.hiittu@hameenkt.fi

Pääkaupunkiseutu:
E6-Palvelut Oy

Matti-Pekka Miettunen
Puh. 0400 316 592
toimisto@e6palvelut.fi /

asiakaspalvelu@springservice.fi

  Porvoo: 

Toimistotukku Talka Oy

Sakari Vehkala

Puh. 0400 714 640

sakari.vehkala@talka.com

Etelä-Karjala, Kymenlaakso:

Lappeenrannan Konttorikone Oy

Asko Virsunen

Puh. 010 422 4401

asko.virsunen@lapkone.fi

Toimitusjohtaja:
Mika Krieger
mika.krieger@springservice.fi

Asiakaspalvelu:
asiakaspalvelu@springservice.fi

 

ota yhteyttä

Tietosuojalaki

Uusi tietosuoja-asetus (GDPR) astui voimaan 25.5.2018. Se tuo mukanaan tärkeitä uusia asetuksia, jotka Spring Service Oy tulee huomioimaan toiminnassaan asiakastietojen turvallisen käsittelyn osalta. Tulemme noudattamaan uuden lain vaatimuksia asiakkaiden henkilötietojen käsittelylle.
Haluamme olla avoimia sen suhteen, mitä henkilötietoja keräämme ja mitä tarkoituksia varten. Keräämme yhteystietoja vain asiakassuhteen ylläpitoa ja hoitoa varten, emmekä koskaan luovuta tietojasi muille kolmansille osapuolille.
Olemalla Spring Service Oy:n asiakasrekisterissä annat meille suostumuksen lähettää sinulle uutiskirjeitä uusista tuotteista ja palveluistamme. Mikäli haluat tarkistaa tai korjata tietojasi, pyydämme sinua tekemään sen sivulla olevan linkin kautta.
Kiitos.

 

Asiakasrekisterin ylläpitäjä: Spring Service Oy, Yrittäjänkulma 5,

33710 Tampere.

Asiakasrekisterin vastuullinen yhteyshenkilö: Panu Koivumäki,

Puh. 040 568 7021, panu.koivumaki@springservice.fi



 

 

 

 

 

 

 

 
 
G
M
T
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Text-to-speech function is limited to 200 characters
 
[removed]
 
Options : History : Feedback : Donate Close

Spring Service Oy, Yrittäjänkulma 5, 33710 Tampere

Copyright © Spring Service Oy