kontakta oss om det gäller källvattenautomater eller till exempel dagens specialerbjudanden

Piccolo Logistics Oy

Petri Kuivamäki

Puh. 0500 555 685

petri.kuivamaki@piccolo.fi

Konttorilinja Oy
Antti Nurmi
Tel. 040 501 5661
antti.nurmi@konttorilinja.fi

Konttorilinja Oy
Jukka Nurmi
Tel. 044 542 5685 

jukka.nurmi@konttorilinja.fi

 

Hämeen Konttoritekniikka Oy

Jarmo Hiittu

Tel. 050 5461 365

jarmo.hiittu@hameenkt.fi

Lappeenrannan Konttorikone Oy

Asko Virsunen

Tel. 010 422 4401

asko.virsunen@lapkone.fi

Tuotetalo Oy

Toni Torkkel

Tel. 045 160 4499

toni.torkkel@springservice.fi

Toimistotukku Talka Oy

Sakari Vehkala

Tel. 0400 714 640

sakari.vehkala@talka.com

Rauman Konttoripalvelu Oy

OP Viljanen

Tel. 050 593 4011

op.viljanen@raumankonttoripalvelu.fi

Rauman Konttoripalvelu Oy

Miia Heinonen

Tel. 040 586 5838

miia.heinonen@raumankonttoripalvelu.fi

Jaakkorinki Oy

Sami Luomaranta

Puh. 044 730 0500

jaakkorinki@hotmail.com

Operativ chef
Panu Koivumäki
Tel. 040 568 7021
panu.koivumaki@springservice.fi

VD

Mika Krieger

Tel. +49 174 934 6648

mika.krieger@springservice.fi

Kundservice

Sari Laitinen

Tel. +358 44 240 2161

asiakaspalvelu@springservice.fi

Åbo, Salo:
Tuotetalo Oy
Toni Torkkel
Tel. 045 160 4499
toni.torkkel@springservice.fi

Uleåborg, Brahestad:

Piccolo Logistics Oy

Petri Kuivamäki

Puh. 0500 555 685

petri.kuivamaki@piccolo.fi

Vasa, Karleby, Jakobstad, Östermyra:
Piccolo Logistics Oy

Petri Kuivamäki

Puh. 0500 555 685

petri.kuivamaki@piccolo.fi

Björneborg, Kankaanpää, Vittis:
Konttorilinja Oy
Antti Nurmi
Tel. 040 501 5661
antti.nurmi@konttorilinja.fi

Rauma:

Rauman Konttoripalvelu Oy

OP Viljanen

Tel. 02 8378 7800 tai

050 593 4011

op.viljanen@raumankonttoripalvelu.fi

Birkland, Tammerfors:
Jaakkorinki Oy

Sami Luomaranta

Puh. 044 730 0500

jaakkorinki@hotmail.com

Tavastehus, Riihimäki, Hyvinge:
Hämeen Konttoritekniikka Oy
Jarmo Hiittu
Tel. 050 5461 365
jarmo.hiittu@hameenkt.fi

Huvudstadsregionen:

E6-Palvelut Oy

Matti-Pekka Miettunen
Tel. 0400 316 592
toimisto@e6palvelut.fi /

asiakaspalvelu@springservice.fi

  Borgå: 

Toimistotukku Talka Oy

Sakari Vehkala

Tel. 0400 714 640

sakari.vehkala@talka.com

Södra Karelen, Kymmenedalen:

Lappeenrannan Konttorikone Oy

Asko Virsunen

Tel. 010 422 4401

asko.virsunen@lapkone.fi

VD:
Mika Krieger
mika.krieger@springservice.fi

Kundservice:
asiakaspalvelu@springservice.fi

 

TA Kontakt!

Spring Service Oy, Yrittäjänkulma 5, 33710 Tampere

Copyright © Spring Service Oy