contact us for more information on the water cooler or our daily special offers.

Piccolo Logistics Oy

Petri Kuivamäki

Puh. 0500 555 685

petri.kuivamaki@piccolo.fi

Konttorilinja Oy
Antti Nurmi
Tel. 040 501 5661
antti.nurmi@konttorilinja.fi

Konttorilinja Oy
Jukka Nurmi
Tel. 044 542 5685 

jukka.nurmi@konttorilinja.fi

 

Hämeen Konttoritekniikka Oy

Jarmo Hiittu

Tel. 050 5461 365

jarmo.hiittu@hameenkt.fi

Lappeenrannan Konttorikone Oy

Asko Virsunen

Tel. 010 422 4401

asko.virsunen@lapkone.fi

Tuotetalo Oy

Toni Torkkel

Tel. 045 160 4499

toni.torkkel@springservice.fi

Toimistotukku Talka Oy

Sakari Vehkala

Tel. 0400 714 640

sakari.vehkala@talka.com

Rauman Konttoripalvelu Oy

OP Viljanen

Tel. 050 593 4011

op.viljanen@raumankonttoripalvelu.fi

Rauman Konttoripalvelu Oy

Miia Heinonen

Tel. 040 586 5838

miia.heinonen@raumankonttoripalvelu.fi

Jaakkorinki Oy

Sami Luomaranta

Puh. 044 730 0500

jaakkorinki@hotmail.com

Operations Manager
Panu Koivumäki
Tel. 040 568 7021
panu.koivumaki@springservice.fi

Managing Director

Mika Krieger

Tel. +49 174 934 6648

mika.krieger@springservice.fi

Customer Service

Sari Laitinen

Tel. 044 240 2161

asiakaspalvelu@springservice.fi

Turku and Salo economic areas:
Tuotetalo Oy
Toni Torkkel
Tel. 045 160 4499
toni.torkkel@springservice.fi

Oulu, Raahe:

Piccolo Logistics Oy

Petri Kuivamäki

Puh. 0500 555 685

petri.kuivamaki@piccolo.fi

Vaasa, Kokkola, Pietarsaari, Seinäjoki:
Piccolo Logistics Oy

Petri Kuivamäki

Puh. 0500 555 685

petri.kuivamaki@piccolo.fi

Pori economic area, Kankaanpää, Huittinen:
Konttorilinja Oy
Antti Nurmi
Tel. 040 501 5661
antti.nurmi@konttorilinja.fi

Rauma:

Rauman Konttoripalvelu Oy

OP Viljanen

Tel. 02 8378 7800 tai 050 593 4011

op.viljanen@raumankonttoripalvelu.fi

Pirkanmaa, Tampere:
Jaakkorinki Oy

Sami Luomaranta

Puh. 044 730 0500

jaakkorinki@hotmail.com

Hämeenlinna, Riihimäki, Hyvinkää:
Hämeen Konttoritekniikka Oy
Jarmo Hiittu
Tel. 050 5461 365
jarmo.hiittu@hameenkt.fi

Helsinki Metropolitan Area:

E6-Palvelut Oy

Matti-Pekka Miettunen
Tel. 0400 316 592
toimisto@e6palvelut.fi /

  Porvoo: 

Toimistotukku Talka Oy

Sakari Vehkala

Tel. 0400 714 640

sakari.vehkala@talka.com

Etelä-Karjala, Kymenlaakso:

Lappeenrannan Konttorikone Oy

Asko Virsunen

Tel. 010 422 4401

asko.virsunen@lapkone.fi

Managing director:
Mika Krieger
mika.krieger@springservice.fi

Customer service:
asiakaspalvelu@springservice.fi

 

Contact us

Spring Service Oy, Yrittäjänkulma 5, 33710 Tampere

Copyright © Spring Service Oy